Evenimente fundraising

O șansă pentru Loredana: transformă donațiile în zâmbete! @ Dăruiește ziua ta ~ 2024

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Centrul Terapeutic Multidisciplinar SVUC @ Festivalul Sporturilor Greenfield Băneasa ~ 2024

Festivalul Sporturilor aduce împreună participanți din toate categoriile de vârstă, oferind un spațiu sigur și profesionist, în care mișcarea și emoțiile pozitive alimentează starea de bine a celor prezenți.

Festivalul Sporturilor este unul dintre puținele festivaluri de acest gen organizate în România.

Centrul Terapeutic Multidisciplinar SVUC @ Festivalul Sporturilor Iași ~ 2024

A luat naștere din dorința de a promova un stil de viață sustenabil și sănătos locuitorilor Iașului și nu numai prin practicarea sporturilor recreaționale și educaționale.

Centrul Terapeutic Multidisciplinar SVUC @ SUBCARPAȚI TRAIL RUN ~ 2024

Subcarpati Trail Run, competitia realizata de alergatori pentru alergatori care adună la un loc amatori și profesionisti, fete și baieti, toti cu aceeași pasiune pentru alergare.