Centrul Terapeutic Multidisciplinar SVUC @ Festivalul Sporturilor Greenfield Băneasa ~ 2024

Dată: 15 September 2024

Festivalul Sporturilor aduce împreună participanți din toate categoriile de vârstă, oferind un spațiu sigur și profesionist, în care mișcarea și emoțiile pozitive alimentează starea de bine a celor prezenți.

Festivalul Sporturilor este unul dintre puținele festivaluri de acest gen organizate în România.

Festivalul Sporturilor Greenfield aduce împreună participanți dornici să descopere adrenalina competiției și să se bucure de mișcare într-un cadru recreativ, oferind un mix captivant de experiențe sportive. Indiferent de preferințele tale, fie că te simți atras de provocările competitive sau preferi bucuria mișcării într-un mod recreativ, festivalul creează o conexiune între fiecare entuziast al sportului.

Fiecare moment devine o experiență memorabilă într-o călătorie ce aduce împreună comunitatea sportivă pentru a sărbători bucuria mișcării și performanței în inima cartierului Greenfield și a zonelor de pădure înconjurătoare.

Alătură-te nouă și fii parte din această sărbătoare a energiei și a spiritului sportiv!