Centrul Terapeutic Multidisciplinar SVUC @ Festivalul Sporturilor Iași ~ 2024

Dată: 02 June 2024

A luat naștere din dorința de a promova un stil de viață sustenabil și sănătos locuitorilor Iașului și nu numai prin practicarea sporturilor recreaționale și educaționale.

Bucurie, energie și spirit sportiv! Festivalul Sporturilor Iași transformă orașul într-un adevărat furnicar al mișcării și al entuziasmului. Aici, sportul devine pulsul vieții, animând centrul și colțurile încântătoare ale Iașului. Indiferent dacă descoperi adrenalina competiției sau te bucuri de mișcare într-un cadru recreativ, festivalul aduce laolaltă fiecare entuziast al sportului pentru a împărtăși bucuria și energia unei experiențe comune. Așadar, alătură-te nouă și transformă fiecare moment într-o experiență memorabilă, într-o călătorie ce aduce împreună comunitatea sportivă pentru a sărbători bucuria mișcării și a performanței în inima acestui minunat oraș!