Dăruiesc ziua mea copiilor cu afecțiuni neuromotorii!

Alina Florina Petre Asociația Schimbă Viața Unui Copil

Dragi prieteni și familie,

Azi, pe 15 septembrie, împlinesc un alt an de viață, iar anul acesta am ales să sărbătoresc într-un mod cu totul special. Mi-am propus să fac parte din campania "DARUIESC ZIUA MEA," inițiată cu drag de Asociația "SCHIMBĂ VIAȚA UNUI COPIL." Știu că mulți dintre voi v-ați întrebat cum puteți să-mi transmiteți urările voastre și să-mi faceți cadouri. Ei bine, iată o oportunitate minunată de a face ceva ce contează cu adevărat.

Cu ajutorul acestei campanii, îmi propun să adunăm fonduri pentru copilașii cu afecțiuni neuromotorii, pentru ca ei să poată avea acces la terapiile esențiale de care au atâta nevoie. Mai mult decât atât, donațiile voastre vor contribui la construirea unui centru terapeutic multidisciplinar, care va oferi resurse și sprijin nu doar acestor copii, ci și familiilor lor.

Așadar, pentru această zi specială, vă rog să renunțați la orice cadou material pe care ați fi dorit să mi-l oferiți și, în schimb, să faceți o donație în cadrul campaniei "DARUIESC ZIUA MEA." Nu contează suma, fiecare contribuție, fie cât de mică, poate face o diferență semnificativă în viața acestor copii și a familiilor lor.

De asemenea, invit pe toți cei care au fost binecuvântați să se fi născut în toamnă să se alăture acestei nobile cauze. Putem transforma această toamnă într-un anotimp al dăruirii și generozității.

Să ne unim forțele pentru a face această zi de naștere cu adevărat memorabilă și pentru a schimba viețile celor care au nevoie de ajutorul nostru. Vă mulțumesc din suflet pentru sprijinul vostru și pentru că sunteți alături de mine în acest gest minunat de generozitate.

Cu drag, Alina

#ÎmpreunăSchimbămViațaUnuiCopil

#ÎmpreunăPutemDăruiZâmbete

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

Elena Andreea Stan

24 Sep 2023
Sanatate multa pentru copii și ție să mai faci acte de caritate.Cu puțin se face mult! La multi ani!
21 Sep 2023
La mulți ani frumoși! Să fii fericită!
19 Sep 2023
La multi ani minunati!!!

Ioana

La mulți ani 🤗♥️

diana

La multi ani cu bucurii si sperante pentru tine si toti cei care au nevoie!

ClauDia Ji

Draga Alina, toate gandurile bune sa iti dea si mai multe energie, Duminica! La multi ani magici :)

Geanina

Daruiesc pentru un zambet pe fata celor care au nevoie!❤️

Claudia B.

La multi ani, Ali!

Anonymous

Sper sa atingi pragul dorit si sa schimbe viata unui copil.

dana popescu

Alina Florina Petre : Asociația Schimbă Viața Unui Copil
Dăruiesc ziua mea copiilor cu afecțiuni neuromotorii!