Cel mai frumos cadou de ziua mea: o șansă pentru Cezar!

Andreea Elena Harabagiu Asociația Schimbă Viața Unui Copil

Dragi prieteni și familie,

Anul acesta, am decis să fac ceva special pentru ziua mea de naștere. În loc să primesc cadouri, vreau să îmi donez ziua de naștere iubitului meu fiu, Cezar.

Cezar este un băiețel minunat, plin de energie și curaj, care a fost diagnosticat cu TSA (Tulburare de Spectru Autist).

Unul dintre cele mai importante lucruri pentru Cezar este să participe în continuare la terapie comportamentală și logopedie. Aceste terapii sunt esențiale pentru dezvoltarea lui și pentru a-l ajuta să își îmbunătățească abilitățile sociale și de comunicare.

Așadar, vă invit să vă alăturați mie și să faceți o donație pentru Cezar, în loc să-mi oferiți un cadou. Orice sumă, fie mică sau mare, va contribui la asigurarea accesului lui Cezar la terapiile de care are atâta nevoie.

Orice gest de generozitate contează și ne va ajuta să vedem în continuare progresele extraordinare ale lui Cezar. Ajutați-mă să pot comunica cu Cezar!

Împreună, putem face o diferență semnificativă în viața lui Cezar și să-i oferim șansa de a se dezvolta și de a învăța să interacționeze cu lumea din jurul său.

Vă mulțumesc din suflet pentru sprijinul vostru și pentru că sunteți alături de noi în această călătorie. Să dăruim speranță și să-i oferim lui Cezar o zi memorabilă, plină de dragoste și generozitate.

Cu recunoștință,

Andreea

Eu sunt Cezar, un băiețel drăgălaș diagnosticat cu TSA. Din păcate, îmi este greu să comunic cu cei din jur și nu am atenție distributivă. Am nevoie de terapie ABA și logopedie în mod intensiv.

Vine ziua ta. Este momentul în care ești în centrul atenției prietenilor, cunoscuților, familiei. Toata lumea te întreabă ce iți dorești să primești cadou, dar tu știi că ai tot ce îți trebuie și că nu îți dorești decât să fii aproape de cei dragi și să împarți cu ei bucuria și voia bună. Și, când se întâmplă așa, îți dai seama că acesta este, poate, cel mai fr

Elena

Sanatate multa!
12 Aug 2023
Multă sănătate! ❤️
10 Aug 2023
Andreea Elena Harabagiu : Asociația Schimbă Viața Unui Copil
Cel mai frumos cadou de ziua mea: o șansă pentru Cezar!