Alerg pentru copiii cu afecțiuni neuromotorii

Robert Herman Asociația Schimbă Viața Unui Copil

Dragi prieteni și susținători ai alergării,

Numele meu este Robert, iubesc alergarea și nu mă las niciodată învins de provocările competițiilor de alergare. În același timp, vreau să aduc o schimbare pozitivă în viețile celor mai puțin norocoși.

Așadar, sunt încântat să vă anunț că voi alerga la Festivalul Sporturilor Greenfield pentru copiii cu afecțiuni neuromotorii înscriși în Asociația SVUC (Schimbă Viața Unui Copil). Cu fiecare kilometru parcurs, voi contribui la strângerea de fonduri pentru micuții luptători, oferindu-le șansa la o viață mai bună și mai activă. Fiecare donație contează și ne ajută să fim mai aproape de obiectivul nostru comun.

Cum puteți să mă ajutați? Este simplu! Vă invit să faceți o donație din suflet! Fiecare sumă, indiferent de valoarea ei, contează și face o diferență reală în viețile acestor copii și familiilor lor. Fiecare contribuție aduce o rază de speranță și un zâmbet pe chipurile acestor copii speciali.

Asociația SVUC depune eforturi extraordinare pentru a oferi copiilor cu afecțiuni neuromotorii acces la terapii și tratamente specifice, îmbunătățindu-le astfel calitatea vieții. Fiecare donație va contribui la aceste demersuri și va aduce mai aproape visul ca acești copii să se poată bucura de o viață cât mai normală și plină de reușite.

Donațiile voastre se vor transforma în ore de terapie pentru copiii cu afecțiuni neuromotorii și în "cărămizi" pentru construcția Centrului Terapeutic Multidisciplinar SVUC. Fiecare gest contează și fiecare donație este valoroasă!

Haideți să fim împreună sprijinul de care au nevoie copiii care se confruntă cu afecțiuni neuromotorii, unii dintre cei mai puternici luptători pe care îi putem întâlni vreodată. Fiecare pas, fiecare kilometru pe care îl voi parcurge, va aduce o rază de speranță și bucurie în sufletele acestor copii și familiile lor.

Haideți să dăm startul unei mișcări puternice de solidaritate și să arătăm că fiecare pas contează în eforturile noastre de a sprijini acești copii cu afecțiuni neuromotorii. Dacă sunteți alături de mine, împreună putem face o diferență semnificativă!

Vă mulțumesc din suflet pentru implicare și pentru că faceți parte din acest efort extraordinar de a schimba vieți prin mișcare și generozitate!

Cu prietenie,

Robert

Evenimentul se va desfășura pe parcursul a 3 zile în perioada 𝟭𝟲-𝟭𝟳 𝘀𝗲𝗽𝘁𝗲𝗺𝗯𝗿𝗶𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟯 și are ca scop unirea celor care practică diferite sporturi, dezvoltarea unei vieți sociale de calitate, construirea unui spirit competitiv.   𝗣𝗼𝘁̦𝗶 𝗮𝗹𝗲𝗴𝗲 𝘀𝗮̆ 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗶𝗰𝗶𝗽𝗶 𝗹𝗮 𝘂𝗻𝗮

Nu există nici o donaţie. Fii primul care donează!
Robert Herman : Asociația Schimbă Viața Unui Copil
Alerg pentru copiii cu afecțiuni neuromotorii